• Aleksandra Bolšakova

    aleksandra@stabimer.ee

  • Sergey Ashikhmin

    jurist@stabimer.ee

  • Alina Sitkina

    alina@stabimer.ee

  • Jevgenia Plevako

    jevgenia@stabimer.ee

  • Karina Kolmõtševskaja

    karina@stabimer.ee

  • Jelena Gorneva

    jelena@stabimer.ee

  • Anna Šendik

    anna@stabimer.ee

  • Olga Anissimova

    olga@stabimer.ee

Stabimer Õigusbüroo OÜ

Individuaalne lähenemine, vastastikku kasulikud koostöötingimused ja range konfidentsiaalsus võimaldavad meil pakkuda laia teenuste valikut.

Otsime pidevalt kohtuvaidluste lahendamiseks alternatiivseid võimalusi, mis sageli osutuvad efektiivseks ja kasulikuks mõlemale poolele.

Aitame klientidel kaitsta ja taastada oma õigusi, koostada selleks vajalikke dokumente ning osutame õigusabi järgmistes valdkondades:

  • Tsiviilõigus
  • Asjaõigus
  • Võlaõigus
  • Perekonnaõigus
  • Äriõigus
  • Haldusõigus
  • Kriminaalõigus
  • Pärimisõigus
  • Tööõigus
  • Maksuseadus
  • Meditsiiniõigus
  • Lepinguõigus

Meie eelised

  • Töötamine üle kogu Eesti ja vajadusel ka välismaal
  • Operatiivsuse tagamiseks võimalus juristil minna kliendi juurde kohale
  • Ettemaksuta ja ajalise piiranguta nõustamine
  • Pädevus töösse võetavates küsimustes
  • Konfidentsiaalsus ning ametisaladuste hoidmine
  • Professionaalne seaduste rakendamine
  • Pidev teadmistepagasi täiendamine ja kvalifikatsiooni tõstmine
  • Kohusetundlikkus
  • Vastutustundlikkus võetud kohustuste suhtes
  • Heatahtlikkus ja avatus suhtlemisel kliendiga