Raamatupidamisteenused

Stabimer Õigusbüroo OÜ
Registrikood: 11811374
KMKR: EE101376455

ASJATUNDLIKULT KORRALDATUD RAAMATUPIDAMINE ON TEIE ETTEVÕTTE STABIILSE ARENGU ALUS.

Kliendid valivad meid, kuna oleme oma kvalifikatsioonis kindlad ja tagame oma teenuste parima kvaliteedi, individuaalse lähenemise igale kliendile ning samuti kanname täielikku finantsilist vastutust.
Me väärtustame oma äripartnerite usaldust ja teeme kõik, et rahuldada nende vajadusi ja nõudmisi!
Pakume kõige kasulikumaid koostöötingimusi mõistliku hinna eest.

Meilt raamatupidamisteeninduse tellinud kliendid saavad järgmised lisateenused tasuta:

raamatupidamisalased juriidilised teenused (suulised nõustamised);
juriidiline aadress;
sekretäriteenus (posti sorteerimine, saabunud kirjadest kliendi teavitamine, kirjade skaneerimine ja kliendi e-posti aadressile saatmine jne);
kirjade tõlkimine eesti keelest vene keelde ja vastupidi;
maksuametist käibemaksukohustuslase numbri taotlemine;
maksuametist EORI numbri taotlemine;
litsentside ja tegevuslubade taotlemisega seotud informatiivsed teenused (veoteenused, kaubandus, hulgikaubandus, reklaam jne);
töölepingute vormistamine ja koostamine (korrektne töölevõtt ja vallandamine vastavalt EV kehtivatele seadustele jne).

Loodame siiralt, et leiate meie büroo näol usaldusväärse äripartneri. Ootame teid hea meelega oma kliendiks!

Iga ettevõtte normaalne tegutsemine ja edasine areng sõltub paljus raamatupidamise korraldamisest ja sellega kaasnevatest kuludest.

Palgalised raamatupidajad on ettevõtte jaoks suur kulu alljärgnevatel põhjustel:

– palgalise raamatupidaja otsimine (hea ja firmale sobiva spetsialisti otsimine nõuab palju aega);
– töökoha kohane sisustamine (mööbel, tehnika, arvuti, litsentseeritud tarkvara ja selle hooldamine);
– palgalisele raamatupidajale töötasu maksmine töömahust sõltumata;
– raamatupidaja puhkuse, vallandamise või töövõimetuslehel viibimise ajaks asendusraamatupidaja otsimine ettevõtte jaoks olulistel hetkedel;
– kui teie palgaline raamatupidaja teeb vigu, mis toovad kaasa viiviste ja teiste trahvide tasumise, peate need kinni maksma teie;
– palgalise raamatupidaja perioodiliste koolituste ja spetsiaalsete ametialaste õppematerjalide kulud;
– kontoritarvete kulud.

AITAME TEIL EBAVAJALIKKE JA LIIGSEID KULUTUSI VÄLTIDA.

Meie büroo eesmärgiks on pikaajaline partnerlus, mis põhineb usaldusel, koostööl ja individuaalsel lähenemisel igale kliendile.
Meie töötajad on pikaajalise kogemusega raamatupidajad ja juristid, kes aitavad teid igasuguste probleemide lahendamisel. Meie büroo osutab raamatupidamisteenuseid lepingulise suhte alusel.
Meie osutame raamatupidamisteenuseid kooskõlas kõikide seadusemuudatustega. Raamatupidamisteenuste leping koostatakse vastavalt klientide soovidele ja raamatupidamisseaduse nõuetele. Selle kohaselt osutavad meie spetsialistid teenuseid ja kannavad täielikku õiguslikku vastutust oma töö eest. Sõlmitavas lepingus on selgelt ja detailselt kajastatud kõik poolte vastastikuste toimingute tingimused.

RAAMATUPIDAMISTEENUSE GARANTIID JA EELISED

Garanteerime konfidentsiaalsuse teenuste osutamise käigus meile teatavaks saanud andmete suhtes. See oluline punkt on kirjas ka meie raamatupidamisteenuste lepingus. Samuti ei avalda me oma teenuseid kasutavate ettevõtete ja muude klientide nimesid ega andmeid. Konfidentsiaalsusnõue kehtib ka peale lepingu lõppemist. Paljudele meie klientidele on konfidentsiaalsus põhiliseks kriteeriumiks koostööd puudutava otsuse langetamisel. Võib-olla on see otsustavaks ka teie jaoks.
Garanteerime kvalifitseeritud ja õigeaegse abi teie ettevõtte tegutsemise käigus tekkivate ebatüüpiliste olukordade lahendamisel.
Sõlmides raamatupidamisteenuste lepingu meie bürooga, unustate raamatupidamisalased probleemid. Kuna meie büroo osutab ka õigusteenuseid, aitame teil raamatupidamise ja maksustamisega seotud õigusküsimused kiiresti lahendada.

Meie eelised:
+ professionaalsete ja kvalifitseeritud raamatupidajate meeskond, kes töötab kaasaegsete raamatupidamisalaste tehnoloogiatega (meil on kogu vajalik tarkvara olemas);
+ raamatupidamise praktilisi aspekte puudutavad põhjalikud teadmised ja pidevalt muutuvate seaduste jälgimine tagavad korrektse raamatupidamise, raamatupidamiskulude vähenemise, maksuameti trahvide vältimise ja lõpptulemusena teie ettevõtte kasvu;
+ kontrollime hoolikalt oma spetsialistide professionaalse ettevalmistuse taset;
+ individuaalne lähenemine igale kliendile (oleme orienteerunud pikaajalisele koostööle iga meie kliendiga);
+ reaalne kokkuhoid töökoha ja töötasu arvelt, mis on väga oluline väikese ja keskmise suurusega ettevõtte jaoks;
+ kanname 100% finantsvastutust oma spetsialisti töö eest (võtame enda peale kogu vastutuse ning säästame teid meie süül tekkinud trahvidest ja viivistest);
+ meie raamatupidamisteenused on pidevad (me ei lähe töövõimetuslehele või puhkusele jne);
+ teie firmat teenindav spetsialist on teile kättesaadav 24/7 (vajadusel on võimalik ka väljasõit kliendi juurde);
+ teie huvide esindamine maksuametis (vajadusel väljasõit maksuametisse vajalike selgituste andmiseks esitatud aruannete kohta, maksukontrollis osalemine jne);
+ lisaks pakuvad meie spetsialistid asjalikku õigusnõustamist raamatupidamise ja maksuarvestuse valdkonnas;
+ teie ja teie andmete konfidentsiaalsus on garanteeritud ka peale teenuste osutamise lepingu lõpetamist;
+ saate pühenduda põhitegevusele ja teil ei ole vaja tegeleda raamatupidamis- ja maksuprobleemidega;
+ meie teenuste maksumus on ALATI madalam kui palgalise raamatupidaja kulud (maksate ainult lepingus märgitud tasu, mida võib alati ka üle vaadata ja korrigeerida, lähtudes reaalsest dokumentide mahust).

Hinnapoliitika.

Raamatupidamisteenuseid on tihti väga raske hinnata nii, et hind oleks kõikide ettevõtete jaoks sama. Raamatupidamisteenuste hinnad sõltuvad paljudest faktoritest, mida arutatakse ja otsustatakse iga kliendiga isiklikul kohtumisel.
Meie spetsialist aitab teil sobivaimat varianti valida. Meie kliendid on juba veendunud selles, et meiega koostööd tehes saavad nad professionaalsed teenused hea hinnaga.
Me arvestame alati kliendi individuaalsust ja tema äritegevuse spetsiifikat. Meie teenuste hindades sisaldub kõik meie kliendi edukaks tööks vajalik ja seejuures ei maksa klient rohkem kui vaja.
Igal juhul on meie teenuste maksumus ALATI madalam kui palgaliste raamatupidajate kulud ja teenuste kvaliteet on kõrgel tasemel.

ERIPAKKUMINE!

Hea hinnaga raamatupidamisteenused korteriühistule, ettevõttele ja FIE-le.
Kõikidele uutele klientidele märkimisväärne allahindlus!
Meie raamatupidamisteenuste klientidele on kaasnevad õigusteenused tasuta.

RaamatupidamisteenusedOotame teid oma kontorisse, et raamatupidamisteenuste pakkumist täpsemalt arutada. Helistage meile! Oleme alati valmis kõikidele teie küsimustele vastama.