Abielu lahutamine

Stabimer Õigusbüroo OÜ
Registrikood: 11811374
KMKR: EE101376455

Kahjuks on nii, et mitte kõik ei mõista, et abielu – see pole võitlus esikoha pärast. Abikaasadel tuleb õppida järele andma, konflikte siluma, igal võimalusel naeratama kui nukrus on hinges, suutma õigeaegselt suud kinni hoida, kui nii väga tahaks öelda mõnda karmi ja teravat sõna, minna mõistlikele kompromissidele ning pidada meeles, et alati on kaks tõde, Teie ja „Teie teise poole” oma.

Eriti vastutustundlikult tuleks abielusse suhtuda siis, kui Teil on lapsi. Nad ei peaks nägema ega kuulma Teie tülisid ja veelgi vähem osalema taolistes konfliktides. Lapsed ei tohiks kannatada, kui Teie, täiskasvanud, haritud inimesed ei suuda oma emotsioonidega toime tulla.

Teil mõlemal ühiselt koos või sellel, kes Teist on peresuhete hoidmisest rohkem huvitatud, on võimalus eelnevalt pöörduda oma probleemidega perenõustajast juristi poole, kellest kindlasti ei saa „viiendat ratast vankri all“.

Perekonnaõiguse jurist valdab komplektselt unikaalseid psühholoogilisi ja juriidilisi teadmisi ning on valmis neid rakendama oma igapäevase kutsetegevuse valdkonnas. Perekonnaõiguse jurist / õiguspsühholoog – see on eelkõige süntees teadmistest õigusemõistmise ja psühholoogia valdkondades, tänu millele suudetakse lahendada osapoolte isiksustevahelisi konflikte.

Meie Õigusbüroo perekonnaõiguse juristid vastavad kõikidele Teie küsimustele. Te saate võimaluse tekkinud probleeme tsiviliseeritult, õigeaegselt ja võimalikult lühikese tähtaja jooksul lahendada ning võimaluse korral abielu lahutamist / lahutust vältida.

Kogenud jurist / õiguspsühholoog püüab Teid säästa tarbetutest psühholoogilistest üleelamistest ja mõnikord üsna alandavatest perekondlikest vaidlustest abielulahutuse ajal kohtulikus korras  ja sellega kaasnevatest rahalistest kulutustest, aitab tulla toime keerulise olukorraga, halvendamata sealjuures Teie suhteid oma mehega / naise ning teiste sugulastega.

Siiski juhul, kui abielu lahutamine / lahutus on vältimatu, tuleks õiguslikes küsimustest eriteadmiste puudumise korral vähemalt ühel abikaasadest pöörduda nõu saamiseks lahutusjuristi poole.

Lahutusjurist aitab avaldust õigesti koostada ning esindab Teie huvisid kohtus, mis oluliselt lihtsustab lahutuse protsessi Teie jaoks.

Lahutus / abielu lahutamine toob endaga kaasa mitmeid kaasnevaid probleeme, nagu abikaasade vara jagamine, ülalpidamise, elatise maksmine alaealistele lastele, ühiste alaealiste laste elukoha kindlaksmääramine pärast lahutust ja paljud muud küsimused, mis on vahetult lahutusprotsessiga seotud.

Abielu lahutamineEsmase juriidilise konsultatsiooni saamiseks abielu lahutamise kohta, lahutuse kohta kohtu kaudu võite külastada meie Õigusbürood Teile sobival päeval ja ajal, teavitades meid eelnevalt oma soovist saada konsultatsiooni ning broneerides selleks aja või kasutada online-konsultatsiooni. Täpsemalt online-konsultatsiooni teenuse kohta vaadake lehekülge online juriidiline konsultatsioon.